dd

GRY
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mani. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mani. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 24 maja 2015

Manicure hybrydowy w odcieniu fioletu



Witajcie!

Ostatnio na moim blogu goszczą same pazurki, więc i  tym razem przedstawiam manicure Agnieszki  z delikatnym zdobieniem.
 Paznokcie zostały pomalowane ciemno-fioletową hybrydą Modena Nails, a dwa pozostałe jaśniejszym fioletem z innej firmy.





 Użyte lakiery hybrydowe:

Modena Nails -  No. 090





Powyższe zdjęcie zrobiłam przed ponownym upiększaniem dłoni Agi (3 tyg. odrost).
 Jak widać wszystko trzyma się nadal świetnie.

piątek, 5 grudnia 2014

Paznokcie naturalne w kolorze czerwieni



Witajcie!

Tym razem mam dla Was propozycję paznokci w kolorze czerwieni. Jest to jeden z moich ulubionych odcieni tego sezonu.

Dwa paznokcie zostały pomalowane białym lakierem  Angelica Nail Colour,  na nich wykonałam zdobienie za pomocą  czarnego lakieru Ados nail art. Pozostałe pazurki pomalowałam  lakierem I nails od  www.dobrarada.com.pl o numerze 514. Całość pokryłam bezbarwnym top coatem firmy Essence Ultra Gloss nail shine.












Jak Wam się podoba takie zestawienie kolorystyczne?