Witajcie!
Ostatnio na moim blogu goszczą same pazurki, więc i tym razem przedstawiam manicure Agnieszki z delikatnym zdobieniem.
Paznokcie zostały pomalowane ciemno-fioletową hybrydą Modena Nails, a dwa pozostałe jaśniejszym fioletem z innej firmy.
Użyte lakiery hybrydowe:
Modena Nails - No. 090
Powyższe zdjęcie zrobiłam przed ponownym upiększaniem dłoni Agi (3 tyg. odrost).
Jak widać wszystko trzyma się nadal świetnie.
