dd

GRY
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą renifer. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą renifer. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 14 grudnia 2015

Świąteczne zdobienia ręcznie malowane


Witajcie!



  Święta już blisko, więc postanowiłam pobawić się trochę i wyczarowałam kilkanaście wzorków, które zostały wykonane tylko i wyłącznie lakierami hybrydowymi.
Użyłam produktów z kilku firm m.in.  Modena Nails, Blueskay Shellac oraz sporej gamy przeróżnych pędzelków.
  Miałam okazję uczestniczyć ostatnio w szkoleniu online z Magdaleną Żuk Madeleine Studio i nauczyłam się kilku ciekawych technik i zdobień.
Dzięki tym warsztatom oraz własnym zdolnościom manualnym pokusiłam się namalować również kilka ikonek świątecznych postaci takich jak: myszka miki, myszka mini, mikołaj, pingwinek, renifer i bałwanek.  Przyznam, że nie była to łatwa sprawa, ale jestem bardzo zadowolona z efektu.

 Zapraszam do obejrzenia zdjęć.







                                                      




















Lubicie takie wzorki, czy wręcz przeciwnie jesteście zwolenniczkami klasycznych paznokci w jednym kolorze?

wtorek, 16 grudnia 2014

Paznokcie w Świątecznym klimacie



Witajcie!

Święta zbliżają się już wielkimi krokami, a mi zachciało się na pazurkach wzorków. Tym razem na całą powierzchnię użyłam lakieru w przepięknym kolorze fuksji firmy NYC New York Color (268 Fashion Ave Fuchsia). Zdobienia zrobiłam cieniutkim pędzelkiem oraz białym lakierem Angelica Nail Colour. Na koniec całość pokryłam bezbarwnym top coatem Manhattan Pro Shine.

















Jak Wam się podoba taka propozycja? Bo mi bardzo przypadła do gustu :)