dd

GRY

piątek, 2 października 2015

Manicure hybrydowy w delikatnym różu oraz fiolet plus pomarańcz



Witajcie !

 

Tym razem paznokcie hybrydowe Ani w dwóch odsłonach. Do całej stylizacji użyłam lakieru hybrydowego Blueskay oraz Modena Nails. Kokardki wykonałam za pomocą cienkiego pędzelka i czarnego żelu również z Modena Nails.

 

Użyte lakiery:

Blueskay - 80511
Modena Nails -  No. 337



Użyte lakiery:  

Blueskay - Neon 22
Blueskay - Neon 23



Zdjęcia wyjątkowo nie wyszły w dobrej jakości, ale mam nadzieję, że kolorki się Wam podobają.

sobota, 19 września 2015

Paznokcie żelowe w kolorze nude



Witajcie !


Tym razem bardzo prosta stylizacja - paznokcie w kolorze nude. Iwona potrzebowała bardzo delikatnych paznokci nie rzucających się w oczy, więc postawiłyśmy na jeden kolor. Całe paznokcie zostały wykonane na szablonie za pomocą żelu UV cover Modena Nails. Na dwa paznokcie położyłam kilka cyrkonii, które dodały uroku całej stylizacji.















Lubicie paznokcie w takim kolorze? Koniecznie muszę sobie takie zrobić następnym razem:)

wtorek, 15 września 2015

Paznokcie żelowe z ręcznie malowanym kotkiem



Witajcie !

 

Już jakiś czas temu robiłam paznokcie żelowe Magdalenie. Zamarzyły się jej długie szponki z kotkami, które zostały wykonane ręcznie, za pomocą pędzelka i czarnego żelu.

Całą stylizację  wykonałam na szablonie, żelami Modena Nails.






Użyte lakiery/żele :

 Żółty - No. 206 Nail polish

Niebieski -  Pastel Lagoon gel


środa, 9 września 2015

Manicure hybrydowy w kolorze mięty




Witajcie !


Dzisiaj mam dla Was paznokcie hybrydowe w kolorach lata, które zrobiłam jakiś czas temu Weronice. 

Do stylizacji użyłam miętowego lakieru hybrydowego firmy Blueskay, żółtego koloru firmy Modena Nails oraz kilku niebieskich dżetów, które ładnie komponują się za całością.













 Użyte lakiery:

Blueskay - 
Modena nails -
 Baza - Modena nails
Top Coat - Blueskay


Jak Wam się podoba takie zestawienie kolorystyczne?

niedziela, 23 sierpnia 2015

Metamorfoza makijażowa w stylu Boho



Witajcie!


Długo już nie zaglądałam na swojego bloga i czas najwyższy to nadrobić.

Będąc na wakacjach w Polsce, wykorzystałam sytuację i zrobiłam metamorfozę mojej siostrze Gabi. Cała stylizacja powstała bardzo spontanicznie i uważam, że idealnie pasuje do mojej modelki.

 Zapraszam do obejrzenia zdjęć.  















Jak Wam się podoba moja pierwsza  metamorfoza? 
Ja jestem zauroczona jak Gabi pięknie prezentuje się na zdjęciach. 


*****

wtorek, 16 czerwca 2015

Manicure hybrydowy w kolorze granatu i czerwieni



Witajcie!

Tym razem przedstawiam hybrydę położoną na naturalnych krótkich paznokciach, z delikatnym srebrnym dżetem.
Całą stylizację wykonałam lakiero-żelami  firmy Gelpolish, a na warstwę nawierzchniową użyłam top coat firmy Blueskay, dzięki któremu owa stylizacja przetrwa kilka tygodni bez odprysków.


 





niedziela, 31 maja 2015

Haul zakupowy - Maj




Witajcie!


Dzisiaj zapraszam do obejrzenia sporej dawki zdjęć, nowych kolorowych żeli do paznokci, które ostatnio zakupiłam.  


 Wszystkie kolory zostały zamówione w sklepie: www.modenanails.pl






















Termo Gel dostałam jako gratis od firmy Moden Nails.




 Jest to bardzo ciemna zieleń, która pod wpływem ciepła zmienia się w jaśniejszy odcień.




 Zamówiłam jeszcze dwa lakiery hybrydowe w kolorze żółtym i zielonym, gdyż nie posiadam jeszcze takich odcieni w swojej kolekcji.



 Jak Wam się podobają kolorki? Mam nadzieję, że lato w końcu  zawita do nas na stałe i będzie można szaleć z pazurkami :)