dd

GRY

środa, 18 listopada 2015

Makijaż inspirowany - Rita Ora - Body on me



Witajcie! 


Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć makijażu, jaki wykonałam inspirując się teledyskiem Rity Ory  "Body on me".

Do wykonania całej stylizacji potrzebowałam niewielkiej ilości kosmetyków.
 Zrobiłam podobną fryzurę, dokleiłam sztuczne rzęsy, które pięknie wyeksponowały oczy, a do podkreślenia ust użyłam czarnego eyelinera oraz dwóch odcieni pomadek zmieszanych ze sobą .

Resztę kosmetyków, które wykorzystałam do stworzenia tego make-upu znajdziecie pod zdjęciami na dole.






































Użyte kosmetyki:

Twarz: Podklad Pierre Rene - Skin Balance
Korektor - E.L.F 
Bronzer - Bahama mama
Rozświetlacz - Sally Hansen

Oczy:
Cienie - Make Up Revolution
Eyeliner - Essence
Tusz do rzęs - Technic
Rzęsy - Shilina

Brwi:
Mayebelline - Color Tatoo
Kredka Brązowa Astor


Usta:
Pomadka - Playboy Pin Up Pout The Perfect Lip Palette
Błyszczyk - Jemma Kidd Make Up School
Eyeliner - Gel Eyeliner Essence



piątek, 6 listopada 2015

Propozycje makijażu na Halloween


Witajcie!


   Tegoroczny Halloween już za nami, więc chciałabym przedstawić kilka propozycji, które udało mi się wykonać w tym roku. 
Zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz zapoznania się z kosmetykami jakie użyłam do poszczególnych stylizacji.




Anime Doll









Do tej stylizacji użyłam paletki Imagic Professional Cosmetics 12 Flash Color Case, która jest świetnie napigmentowana i idealnie nadaje się do tego typu makijaży.  





Lalka Annabelle





Makijaż ten powstał rok temu na potrzeby konkursu, w którym brałam udział.



Sugar Skull






Do makijażu Sugar Skull użyłam mrównież paletki 12 Flash Color oraz niektóre elementy malowałam czarnym eyelinerem Essence.




Rana postrzałowa





 Do ostatniej stylizacji użyłam cieni w kolorze fioletu, ranę postrzałową zrobiłam za pomocą zwykłego kleju biurowego, chusteczki higenicznej, cieni do powiek, którymi zrobiłam zasinienia, czarnego eyelinera oraz sztucznej krwi. 

Efekt końcowy jest całkiem fajny i realistyczny,  zainspirowałam się tutaj filmem @Redlipstickmonster.


Podobają się Wam moje tegoroczne propozycje? 
Już nie mogę się doczekać następnego roku :)

piątek, 2 października 2015

Manicure hybrydowy w delikatnym różu oraz fiolet plus pomarańcz



Witajcie !

 

Tym razem paznokcie hybrydowe Ani w dwóch odsłonach. Do całej stylizacji użyłam lakieru hybrydowego Blueskay oraz Modena Nails. Kokardki wykonałam za pomocą cienkiego pędzelka i czarnego żelu również z Modena Nails.

 

Użyte lakiery:

Blueskay - 80511
Modena Nails -  No. 337



Użyte lakiery:  

Blueskay - Neon 22
Blueskay - Neon 23



Zdjęcia wyjątkowo nie wyszły w dobrej jakości, ale mam nadzieję, że kolorki się Wam podobają.

sobota, 19 września 2015

Paznokcie żelowe w kolorze nude



Witajcie !


Tym razem bardzo prosta stylizacja - paznokcie w kolorze nude. Iwona potrzebowała bardzo delikatnych paznokci nie rzucających się w oczy, więc postawiłyśmy na jeden kolor. Całe paznokcie zostały wykonane na szablonie za pomocą żelu UV cover Modena Nails. Na dwa paznokcie położyłam kilka cyrkonii, które dodały uroku całej stylizacji.















Lubicie paznokcie w takim kolorze? Koniecznie muszę sobie takie zrobić następnym razem:)

wtorek, 15 września 2015

Paznokcie żelowe z ręcznie malowanym kotkiem



Witajcie !

 

Już jakiś czas temu robiłam paznokcie żelowe Magdalenie. Zamarzyły się jej długie szponki z kotkami, które zostały wykonane ręcznie, za pomocą pędzelka i czarnego żelu.

Całą stylizację  wykonałam na szablonie, żelami Modena Nails.






Użyte lakiery/żele :

 Żółty - No. 206 Nail polish

Niebieski -  Pastel Lagoon gel


środa, 9 września 2015

Manicure hybrydowy w kolorze mięty




Witajcie !


Dzisiaj mam dla Was paznokcie hybrydowe w kolorach lata, które zrobiłam jakiś czas temu Weronice. 

Do stylizacji użyłam miętowego lakieru hybrydowego firmy Blueskay, żółtego koloru firmy Modena Nails oraz kilku niebieskich dżetów, które ładnie komponują się za całością.













 Użyte lakiery:

Blueskay - 
Modena nails -
 Baza - Modena nails
Top Coat - Blueskay


Jak Wam się podoba takie zestawienie kolorystyczne?

niedziela, 23 sierpnia 2015

Metamorfoza makijażowa w stylu Boho



Witajcie!


Długo już nie zaglądałam na swojego bloga i czas najwyższy to nadrobić.

Będąc na wakacjach w Polsce, wykorzystałam sytuację i zrobiłam metamorfozę mojej siostrze Gabi. Cała stylizacja powstała bardzo spontanicznie i uważam, że idealnie pasuje do mojej modelki.

 Zapraszam do obejrzenia zdjęć.  















Jak Wam się podoba moja pierwsza  metamorfoza? 
Ja jestem zauroczona jak Gabi pięknie prezentuje się na zdjęciach. 


*****