dd

GRY

środa, 9 września 2015

Manicure hybrydowy w kolorze mięty




Witajcie !


Dzisiaj mam dla Was paznokcie hybrydowe w kolorach lata, które zrobiłam jakiś czas temu Weronice. 

Do stylizacji użyłam miętowego lakieru hybrydowego firmy Blueskay, żółtego koloru firmy Modena Nails oraz kilku niebieskich dżetów, które ładnie komponują się za całością.













 Użyte lakiery:

Blueskay - 
Modena nails -
 Baza - Modena nails
Top Coat - Blueskay


Jak Wam się podoba takie zestawienie kolorystyczne?

niedziela, 23 sierpnia 2015

Metamorfoza makijażowa w stylu Boho



Witajcie!


Długo już nie zaglądałam na swojego bloga i czas najwyższy to nadrobić.

Będąc na wakacjach w Polsce, wykorzystałam sytuację i zrobiłam metamorfozę mojej siostrze Gabi. Cała stylizacja powstała bardzo spontanicznie i uważam, że idealnie pasuje do mojej modelki.

 Zapraszam do obejrzenia zdjęć.  















Jak Wam się podoba moja pierwsza  metamorfoza? 
Ja jestem zauroczona jak Gabi pięknie prezentuje się na zdjęciach. 


*****

wtorek, 16 czerwca 2015

Manicure hybrydowy w kolorze granatu i czerwieni



Witajcie!

Tym razem przedstawiam hybrydę położoną na naturalnych krótkich paznokciach, z delikatnym srebrnym dżetem.
Całą stylizację wykonałam lakiero-żelami  firmy Gelpolish, a na warstwę nawierzchniową użyłam top coat firmy Blueskay, dzięki któremu owa stylizacja przetrwa kilka tygodni bez odprysków.


 





niedziela, 31 maja 2015

Haul zakupowy - Maj




Witajcie!


Dzisiaj zapraszam do obejrzenia sporej dawki zdjęć, nowych kolorowych żeli do paznokci, które ostatnio zakupiłam.  


 Wszystkie kolory zostały zamówione w sklepie: www.modenanails.pl






















Termo Gel dostałam jako gratis od firmy Moden Nails.




 Jest to bardzo ciemna zieleń, która pod wpływem ciepła zmienia się w jaśniejszy odcień.




 Zamówiłam jeszcze dwa lakiery hybrydowe w kolorze żółtym i zielonym, gdyż nie posiadam jeszcze takich odcieni w swojej kolekcji.



 Jak Wam się podobają kolorki? Mam nadzieję, że lato w końcu  zawita do nas na stałe i będzie można szaleć z pazurkami :)

niedziela, 24 maja 2015

Manicure hybrydowy w odcieniu fioletu



Witajcie!

Ostatnio na moim blogu goszczą same pazurki, więc i  tym razem przedstawiam manicure Agnieszki  z delikatnym zdobieniem.
 Paznokcie zostały pomalowane ciemno-fioletową hybrydą Modena Nails, a dwa pozostałe jaśniejszym fioletem z innej firmy.





 Użyte lakiery hybrydowe:

Modena Nails -  No. 090





Powyższe zdjęcie zrobiłam przed ponownym upiększaniem dłoni Agi (3 tyg. odrost).
 Jak widać wszystko trzyma się nadal świetnie.

czwartek, 14 maja 2015

French żelowy



Witajcie!

Tym razem zapraszam na paznokcie żelowe (french), które robiłam  kilka tygodni temu koleżance Gosi. Potrzebowała takiego manicure na specjalną okazję.
 Już dawno nie wykonywałam pazurków, w takim wydaniu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.


Całe paznokcie zostały wykonane na formie, za pomocą żeli Modena Nails. Na koniec na cztery paznokcie położyłam sypki srebrny brokat.







Użyte żele:

Żel maskujący kamuflaż
Uv Gel Snow White Thick
Żel jednofazowy Przezroczysty
Quick Finish - żel wykańczająco-nabłyszczający 


Poniżej wstawiam zdjęcie z 3 tyg. odrostem, które przysłała mi właścicielka tych pięknych dłoni :)


wtorek, 5 maja 2015

Manicure hybrydowy



Witajcie!


Ostatnio mam troszkę mało czasu na pisanie postów, ale już nadrabiam powolutku zaległości.
Dzisiaj mam dla Was zdjęcia dwóch stylizacji wykonanych lakiero-żelami Modena Nails oraz Blueskay.





Użyte lakiery hybrydowe:

Modena Nails - No. 018 ( Jasny Róż)
Blueskay - Neon 11  (Fuksja)
Blueskay - 80511 (Ciemny Róż)





Użyte lakiery hybrydowe:

Modena Nails - No.090  (Ciemny fiolet)
Blueskay Shinerlac - (Mięta)