dd

GRY

poniedziałek, 5 stycznia 2015

Ulubieńcy Roku 2014



Witajcie!


Dziś mowa o moich ulubionych kosmetykach roku 2014. Większość z nich to kosmetyki kolorowe, ale jest też kilka produktów do pielęgnacji twarzy, oraz  pędzelki.

Największym moim faworytem jest cień, który odkryłam w Styczniu ubiegłego roku, więc dość dawno. Jego koszt to ok. 10 zł na Allegro. Jest to Color Tattoo 24hr 40-Permanent Taupe firmy Mayebelline. Kosmetyk ten posłuży nam zarówno jako cień lub baza na powieki, ale ja używam go do podkreślania moich brwi, przy pomocy pędzelka Hakuro h85, a  efekt jest rewelacyjny.   







Następnym kosmetykiem, który używałam często (niestety już się skończył) był tusz do rzęs Mayebelline Define-A-Lash Volume Mascara. Jest on wydłużający, rozdzielający oraz pogrubiający. Malowałam się nim praktycznie codziennie. Dzięki silikonowej szczoteczce świetnie tuszuje dolne rzęsy, nie brudząc skóry. Po jego zastosowaniu efekt jest bardzo naturalny, a rzęsy nie sklejają się. Ostatnią zaletą jest to że nie osypuje się, jak to "lubią robić" niektóre tusze.


Następny w  kolejce jest bardzo tani błyszczyk zapomnianej już trochę firmy Miss Sporty - Miss Cocktail Lipgloss. Jest bardzo wydajny ( 9,4 ml), a przy tym świetnie nawilża i regeneruje suche usta. Jego działanie jest po prostu rewelacyjne za 3 zł (zakupiony na Allegro). Bardzo polecam. 

Następnym błyszczykiem, który uwielbiam jest Stay Gloss 3D od Rimmel London. Zawiera on malutkie drobinki, które powiększają usta.Jego kolor jest bardzo delikatny, świetny na co dzień, jak i na inne okazje. 




Kolejnymi kosmetykami, które już dawno skradły moje serce są olejek Arganowy, kwas Hialuronowy, olej Kokosowy oraz Korund mikrodermabrazja. O nich pisałam już jakiś czas temu. 



Moimi ostatnimi faworytami ubiegłego roku są dwa pędzelki firmy Hakuro:
Hakuro h50S do podkładu, oraz h85 do brwi, o którym wspomniałam wyżej, oraz pędzelek do eyelinera Firmy Manhattan, który kupiłam przypadkiem, a okazał się po prostu świetny. Zrobienie kreski przy jego pomocy jest bardzo łatwe i precyzyjne zarazem.

Są to bardzo dobrej jakości pędzle, dzięki którym makijaż będzie  wykonany perfekcyjnie. Jedynym minusem jest to, że napisy z pędzli Hakuro zmywają się bardzo szybko. Ale taki minus to pikuś :).










A Wy macie swoich ulubieńców?


wtorek, 30 grudnia 2014

Brokatowy Makijaż Sylwestrowy

Witajcie!


Już jutro koniec roku 2014!
 Sylwester!! Czas zabawy, szaleństwa na parkiecie oraz świetna pora na eksperymenty z  makijażem.
Zapraszam dzisiaj na make-up z brokatem, oraz czarną kreską, którą uwielbiam ;)
















Użyte kosmetyki:

Twarz
Podkład - Pierre Rene Advanced Lift oraz Dermacol
Puder - Ingrid Cosmetics
Róż - Essence Multicolor blush
Bronzer - Ingrid Cosmetics
Rozświetlacz - Sally Hansen

Brwi
Kredka - Astor
Mayebelline Color Tattoo 40-Permanent Taupe

Oczy
Paletka W7 In The Nude
Paleta Pretty Pink
Brokat - Make up For Ever Profesional Paris Extravagant Eye
Eyeliner - Essence I Love Style
Sztuczne rzęsy - Revlon Beyond Natural
Klej do rzęs i brokatu - E.L.F

 Usta
 Kredka - Lipliner Waterproof Pierre Rene 01
Błyszczyk - Rimmel London Stay Glossy 3D



poniedziałek, 29 grudnia 2014

Paznokcie w Sylwestrowym klimacie



Witajcie!


Sylwester już za kilka dni, a ja przygotowałam dzisiaj  bardzo klasyczną propozycję w kolorze czerni oraz złota, która sprawdzi się świetnie w ten imprezowy wieczór. Takie połączenie kolorystyczne będzie pasować do każdej stylizacji, gdyż jest bardzo eleganckie i przyciągające uwagę.

Paznokcie pomalowałam za pomocą dwóch lakierów: czarno-szarego Ingrid Cosmetics  Privilege special edition oraz Ciate paint pots vernis a ongles. Pokusiłam się o domalowanie czarnej koronki, za pomocą farbki akrylowej oraz cieniutkiego pędzelka. Całość jak zwykle pokryłam top coatem Essence ultra gloss nail shine.














niedziela, 21 grudnia 2014

Projekt denko - Grudzień



 Witajcie!

Dzisiaj zapraszam na pierwszy i zarazem ostatni  w tym roku Projekt Denko.





TRESemme SHAMPOO - do włosów suchych i zniszczonych (500 ml)

  • bardzo wydajny i godny polecenia szampon 
  • bardzo dobrze nawilża suche włosy 
  • duże opakowanie, które wystarcza na kilka miesięcy
  • nie obciąża włosów, co jest jego dużym plusem
  • włosy po umyciu ładnie pachną i dobrze się rozczesują
                                                                                   




Argan KALLOS - odżywka do włosów farbowanych (275 ml)

  • bardzo wydajna
  • włosy po jej zastosowaniu są lśniące i ładnie się rozczesują
  • minusem jest to że, aby efekt był na prawdę dobry trzeba ja potrzymać ok 30 min. na włosach 
  • włosy nie puszą się, są ładnie nawilżone oraz mięciutkie
  • zapach jest bardzo przyjemny, przypomina mi gumę do żucia


Organiczny Olej Arganowy (115 ml)

  • bardzo wydajny
  • świetnie nawilża skórę
  • ulubiony kosmetyk do nawilżania okolic oczu
  • świetnie regeneruje wysuszone końcówki włosów




ALICE + ELIZA - Hand Cream Amber & Black Plum (75 ml)

  • bardzo ładny zapach
  • niestety nie nawilża zbyt dobrze
  • używałam sporadycznie, nie polecam


FLOSLEK PHARMA - żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem lekarskim (15 ml)

  • nie uczula
  • przynosi ulgę piekącym oczom
  • niestety nie nawilży nam skóry pod oczami
  • lekka konsystencja, która szybko się wchłania

ELEMIS Fresh Skin - Softly Softly Daily Moisturiser (próbka 25 ml)

  • zapach lekko ziołowy
  • delikatnie nawilża skórę
  • bardzo wydajny 
  • nie zawiera parabenów, SLS oraz  silikonów
                                                 


wtorek, 16 grudnia 2014

Paznokcie w Świątecznym klimacie



Witajcie!

Święta zbliżają się już wielkimi krokami, a mi zachciało się na pazurkach wzorków. Tym razem na całą powierzchnię użyłam lakieru w przepięknym kolorze fuksji firmy NYC New York Color (268 Fashion Ave Fuchsia). Zdobienia zrobiłam cieniutkim pędzelkiem oraz białym lakierem Angelica Nail Colour. Na koniec całość pokryłam bezbarwnym top coatem Manhattan Pro Shine.

















Jak Wam się podoba taka propozycja? Bo mi bardzo przypadła do gustu :)

środa, 10 grudnia 2014

Makijaż Swiąteczny



Witajcie!

Święta już niedługo, więc chciałabym Wam przedstawić dzisiaj moją propozycję makijażu, w którym główną rolę grają czerwone usta oraz mocna czarna kreska. Jest to makijaż bardzo klasyczny, który właściwie pasuje do każdego typu urody.









Tutaj zrobiłam jeszcze jedno zdjęcie w innym oświetleniu,  w związanych włosach, oraz matowych ustach.











Użyte kosmetyki:

Twarz

Podkład - Pierre Rene Advanced Lift
Puder prasowany - Ingrid Cosmetics
Bronzer - Ingrid Cosmetics
Rozświetlacz - Sally Hansen

Oczy

Baza pod cienie  - Essence I Love Stage
Paleta Cieni- w7 In The Nude
Paleta cieni - Make Up Academy
Eyeliner - Essence
Tusz - Astor Volume Definer Mascara
Sztuczne rzęsy - E.L.F

Usta

Pomadka - Lacura Beauty
Błyszczyk - Jemma Kidd Make Up School

Brwi

Cień - Mayebelline Color Tattoo
Sally Hansen Profesional Brow Kit


piątek, 5 grudnia 2014

Paznokcie naturalne w kolorze czerwieni



Witajcie!

Tym razem mam dla Was propozycję paznokci w kolorze czerwieni. Jest to jeden z moich ulubionych odcieni tego sezonu.

Dwa paznokcie zostały pomalowane białym lakierem  Angelica Nail Colour,  na nich wykonałam zdobienie za pomocą  czarnego lakieru Ados nail art. Pozostałe pazurki pomalowałam  lakierem I nails od  www.dobrarada.com.pl o numerze 514. Całość pokryłam bezbarwnym top coatem firmy Essence Ultra Gloss nail shine.












Jak Wam się podoba takie zestawienie kolorystyczne?